Ahoj, jsme MOKI

DESIGNOVÉ OBLEČENÍ INSPIROVÁNO LÁSKOU K HORÁM A OCEÁNŮM

>>MOKI<<

Mona + Klára Indiána, dvě kamarádky, které se spolu už více než 15 let cestují, objevují, surfují, snowboardují a rozhodly se začít vyrábět oblečení inspirované jejich cestami, místy, lidmi, zážitky, energiemi.. které cestou viděly, potkaly, zažily..

>>DESIGN<<

Klára, umělkyně a tatérka, je autorkou těchto úžasných designů a společně s Monou dlouho vybíraly ty nejlepší, materiály, střihy, barvy a designy..testovaly je a zkoušely tak, ať je vám v nich co nejvíce pohodlně, příjemně a přirozeně a vypadáte v nich prostě božsky..
Některé kousky jako trička kupujeme, ale dbáme na, aby byla vyráběna v příznivých podmínkách pro zaměstnance a s respektem k životnímu prostředí.
Většinu věcí ale necháváme vyrábět v lokálních dílnách z látek utkaných v ČR!
Trička jsou od značky Earth Positive – klimaticky neutrální oblečení z organických materiálů vyrobené v Indii výhradně za použití solární a větrné energie.

>>TESTOVÁNO NA LIDECH<<

Látky, barvy a střihy jsme pečlivě vybíraly, nosily a praly, takže za ně ručíme- jejich kvalitu, funkci, stálost.
Materiály jsou super pohodlné, nebudete je chtít sundat a většina z nich mají i funkční vlastnosti.
Hodně pracujeme s bio bavlnou, bambusem a kvalitní teplákovinou, která drží tvar, nežmolkuje se a nesepírá.
Střihy jsou voleny tak, aby se hodily do přírody, do hor, na pláž ale i do kavárny, na procházku městem, pracovní schůzku nebo domácí pohodlí..

>>MOKI NA MÍRU<<

Rády bychom, aby naše oblečení mohly nosit všechny, koho baví.. menší, vyšší, s kratšíma nohama nebo dlouhýma až k nebi..
Vybíráme ONE SIZE velikost, ale protože věci šijeme, na požádání je pro vás rády necháme na míru upravit.. Stačí nám napsat, že šatičky chcete vypasovanější, volnější přes prsa nebo prodloužit délku atd.
Věříme, že Vás bude MOKI bavit a budete je nosit často a s láskou.
Mějte se úžasně,

vaše MOKI.