VÍTEJTE V MOKILIFE

DESIGNOVÉ UDRŽITELNÉ OBLEČENÍ INSPIROVÁNO LÁSKOU K HORÁM A OCEÁNŮM

MOKI

Mona + Klára Indiána, dvě kamarádky, které se spolu už více než 15 let cestují, objevují, surfují, snowboardují a rozhodly se začít vyrábět oblečení inspirované jejich cestami, místy, lidmi, zážitky, energiemi.. které cestou viděly, potkaly, zažily..

KONCEPT

Klára, umělkyně, kreslířka a tatérka, je autorkou našich úžasných designů, které ručně kreslí a všechny jsou originální obrázky inspirované našimi cestami k horám a oceánům.  Společně jsme se rozhodly vytvořit značku Mokilife, která je věnována všem úžasným ženám, milovnicím hor, oceánů, surfování, cestování, volnosti, svobody, míru a lásky, objevování, vyhřívání se na slunci, vesmíru a života..
Moki oblečení je vyráběno s láskou a respektem k přírodě. Vybíráme ty nejlepší, materiály, střihy, barvy a designy. Testujeme, zkoušíme a nosíme ať jsme si jisté, že naše kousky budete nosit s radostí, ať je vám v nich co nejvíce pohodlně, příjemně a přirozeně a vypadáte v nich prostě božsky..
Některé kousky kupujeme, ale dbáme na to, aby byly vyráběny v příznivých podmínkách pro zaměstnance a s respektem k životnímu prostředí.
Většinu věcí ale přímo šijeme v lokálních dílnách z látek utkaných nejdále v Evropě!
Trička jsou od značky Earth Positive – klimaticky neutrální oblečení z organických materiálů vyrobené v Indii výhradně za použití solární a větrné energie.
Dbáme na kvalitu, udržitelnost, originalitu, nadčasovost a hlavně pocit, který máte při nošení našeho oblečení.

TESTOVÁNO NA LIDECH

Látky, barvy a střihy jsme pečlivě vybíraly, nosily a praly, takže za ně ručíme- jejich kvalitu, funkci, stálost.
Materiály jsou super pohodlné, nebudete je chtít sundat a většina z nich mají i funkční vlastnosti.
Hodně pracujeme s bio bavlnou, bambusem a kvalitní teplákovinou, která drží tvar, nežmolkuje se a nesepírá.
Střihy jsou voleny tak, aby se hodily do přírody, do hor, na pláž ale i do kavárny, na procházku městem, pracovní schůzku nebo domácí pohodlí..

VAŠE MOKI.